אשראי פרטי עסקי

ייעוץ בתהליך נטילת אשראי פרטי או עסקי מאפשר לכם לשפר את תנאי האשראי שתקבלו מהמערכת הבנקאית. תהליך עוזר להשיג מימון בתנאים אטרקטיביים באמצעות התאמת מבנה, היקף ותנאי האשראי לנסיבות ולצרכים הספציפיים של הלווה.
ייעוץ בתהליך נטילת אשראי פרטי או עסקי מאפשר לכם לשפר את תנאי האשראי שתקבלו מהמערכת הבנקאית. תהליך עוזר להשיג מימון בתנאים אטרקטיביים באמצעות התאמת מבנה, היקף ותנאי האשראי לנסיבות ולצרכים הספציפיים של הלווה.
סוגי אשראי
משכנתא עסקית
משכנתא עסקית מאפשרת לבעלי עסקים לקבל תנאי מימון טובים יותר באמצעות משכון נכס שבבעלותם. בנוסף, בעלי העסק יכולים ליהנות מפריסה של ההחזר לתקופה ארוכה ביחס להלוואה - עד 20 שנים.
אשראי לעסקים
אשראי לעסקים מאפשר לבעלי עסקים לממן את צרכי העסק. סכום הכסף שיתקבל מהבנק יכול להיות מושקע במגוון אפיקים; מרכישת מלאי חדש, דרך פיתוח עסקי ועד מימון מהלכי שיווק משמעותיים.
אשראי לאנשים פרטיים
אשראי לאנשים פרטיים מאפשר ליהנות מתנאים משופרים בקבלת הלוואה או אשראי מהבנקים. ייעוץ בתחום האשראי הפרטי לא רק מסייע לאנשים להוזיל את הריביות אלא גם מבטיח כי אפיק האשראי, מבנה ותמהיל ההלוואה יתאימו לצרכים שלהם לדירוג האשראי ולרמת הסיכון שלהם.
לקבלת שירות בתחום אשראי פרטי או עסקי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
האם רק הבנקים מעניקים אשראי לעסקים או לאנשים פרטיים?
האם אני חייב לשעבד נכס בשביל לקבל אשראי בנקאי לעסק שלי?
אם אין בבעלותי נכס עסקי כמו חנות או משרד, האם ניתן לקחת משכנתא עסקית?

דברים שכדאי לדעת

בניית תכנית עסקית

התוכנית כוללת ניתוח מדויק של האספקטים הפיננסיים, הניהוליים, התפעוליים והשיווקיים של העסק ומהווה מפת דרכים לניהול נכון שלו. מבחינת הבנקים, תכנית עסקית מקטינה את חוסר הוודאות ולכן משפרת את הסיכוי של בעל העסק לקבל אשראי.הצוות שלנו יסייע לכם להבין מהם תנאי האשראי המתאימים עבורכם בהתאם לתכנית העסקית ולמעשה ישפרו את סיכויי ההצלחה לקבלת האשראי העסקי.

 

הקפידו על דירוג האשראי הפרטי שלכם

דירוג האשראי שלכם הוא אחד המפתחות החשובים בדרך לקבלת אשראי פרטי או עסקי. רפורמת חוק מאגרי נתוני האשראי מאפשרת לכל גוף לקבל את נתוני ודירוג האשראי שלכם ולהכיר את אופן עמידתכם בהתחייבויות ותשלומי אשראי בעבר. כיום, דירוג האשראי האישי שלכם יכול להשפיע גם על האשראי העסקי שלכם. כאשר מדובר בעסק חדש או בעסק בו היסטוריית האשראי העסקי אינה מספקת, גופי האשראי יתבססו על דירוג האשראי הפרטי של בעלי העסק על מנת לקבוע את גובה האשראי וריביות שיעניקו ללווה.

עובדים עם מיטב הבנקים
דילוג לתוכן