ביטוח דירה

ביטוח דירה מכסה אובדן ונזקים הנגרמים למבנה הדירה ולרכוש בה. הביטוח שומר על הנכסים החשובים ביותר לך ולמשפחתך מוגנים ובטוחים, חוסך הוצאה כלכלית כבדה ובעיקר שומר על השקט הנפשי שלך.
ביטוח דירה מכסה אובדן ונזקים הנגרמים למבנה הדירה ולרכוש בה. הביטוח שומר על הנכסים החשובים ביותר לך ולמשפחתך מוגנים ובטוחים, חוסך הוצאה כלכלית כבדה ובעיקר שומר על השקט הנפשי שלך.
סוגי ביטוח דירה
ביטוח תכולה
מעניק כיסוי לנזקים, גניבה ואובדן שעלולים להיגרם לרכוש בדירה והינם בבעלות, בחזקת או באחריות המבוטח או מי מבני ביתו. בנוסף ביטוח תכולה מעניק כיסוי לנזקים שנגרמו לצד ג' וכיסוי אחריות מעביד לעובדי משק בית וחפציהם. הביטוח מיועד לבעלי דירות או לשוכרים ומכיל כיסוי במקרים הבאים הבאים: פגיעה מנזקי מזג אוויר, שריפה, רעידת אדמה, התפוצצות או התלקחות, גניבה, שוד, פריצה, ועוד.
ביטוח מבנה
מעניק כיסוי לנזקים העלולים להיגרם למבנה הדירה. הביטוח מגן על המבוטח גם מפני נזקים הנגרמים לחלקים הצמודים לדירה באופן קבוע, כגון: מרפסת, מחסן, צנרת, ביוב ואינסטלציה, דוודים, מערכות מיזוג אוויר, גדר הבית, ועוד. ביטוח מבנה מיועד לבעלי דירות, לשוכרי או משכירי דירות והוא מכסה נזקים שנגרמים כתוצאה מפריצה, גניבה או שוד, רעידת אדמה, ועוד.
ביטוח צד ג'
פיצוי לנזקי גוף ורכוש העלולים להיגרם לצד ג' בעת שהייתו בתחום הדירה, או לחלופין כיסוי רכוש צד ג' שנפגע כתוצאה מאירוע שהתרחש בדירה ובמסגרת האחריות.
לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
האם ניתן לרכוש ביטוח מבנה ותכולה יחד?
האם ניתן להרחיב את הביטוח?
האם מומלץ להוסיף כיסוי רעידות אדמה?

דברים שכדאי לדעת

כללו את כל מה שחשוב לכם

אמנם הבית עצמו הוא הנכס בעל השווי הגבוה ביותר, אך ישנם חפצים בעלי ערך סנטימנטלי למשל, שעולה על כל סכום. אנחנו ממליצים לדאוג להרחבות שיכסו אתכם מאובדן או נזק לחפצים אלו. הוספת כיסוי “כל הסיכונים” למשל, המכסה את תכולת הבית גם כשאתם שוהים מחוץ לדירה, מתאימה במיוחד למי שיש לו טבעות ושרשראות היקרות לליבו.

 

הערכת שווי

לפני שעושים ביטוח, חשוב לבצע הערכה מדויקת של שווי הבית או הדירה וערך התכולה הנמצאת בו. בדיקת שמאות לפני ביצוע הפוליסה תעזור לכם לקבל הערכה מדוייקת כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שבשעת הצורך תקבלו פיצויים מלאים בהתאם לשווי האמיתי של הבית ותכולתו.

 

מיגון הבית או הדירה

בדומה לביטוח רכב בו אתם נדרשים להתקין מערכות בטיחות ומיגון שונות, גם בביטוח דירה נדרש לעמוד ברף מינימלי של מיגון. הרף המינימלי נקבע בהתאם לגובה הפרמייה ולנתאי הביטוח. ללא עמידה ברף המינימלי לא תוכלו לבטח את הנכס שלכם או את תכולתו.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן