ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הינו מוצר פנסיוני המשלב בין קצבה חודשית לגיל הפרישה ובין כיסוי ביטוחי. הביטוח מבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך לאחר פרישה ובמקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה.
ביטוח מנהלים הינו מוצר פנסיוני המשלב בין קצבה חודשית לגיל הפרישה ובין כיסוי ביטוחי. הביטוח מבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך לאחר פרישה ובמקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה.
רכיבי ביטוח המנהלים
קצבה חודשית לגיל פרישה
ביטוח מנהלים מבטיח תשלום חודשי קבוע לאחר גיל הפרישה למבוטחים. הביטוח מאפשר לצבור ולחסוך סכומי כסף גבוהים שישמשו אתכם לתשלום קצבה חודשית קבועה שתבטיח את איכות החיים שלכם לאחר הפרישה.
כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה
ביטוח מנהלים מבטיח פיצוי חודשי מחברת הביטוח במקרה של אובדן כושר עבודה שנגרמו כתוצאה מתאונה או מחלה. הכיסוי בביטוח מנהלים רחב יותר מהכיסוי לו תזכו בקרנות הפנסיה. ביטוח מנהלים מאפשר לכם להתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכים האישיים שלכם ולשלוט בסכום קצבת הנכות שתקבלו במקרה הצורך.
סכום ביטוח למקרה מוות
ביטוח מנהלים כולל גם כיסוי למקרה פטירה של המבוטח. במקרה פטירה, המוטבים יקבלו סכום חד פעמי בהתאם לסכום הביטוח שנרכש בביטוח. הביטוח מאפשר לכם לבחור את המוטבים ואת החלוקה של סכום הביטוח בינהם, והוא אף מאפשר לעדכן אותם בכל שלב במהלך תקופת הביטוח.
לקבלת שירות בנושא ביטוח מנהלים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מהם ההבדלים בין קרן פנסיה וביטוח מנהלים?

דברים שצריך לדעת

מקדם מובטח

יתרון משמעותי בביטוח מנהלים (בפוליסות שתאריך תחילתם עד סוף שנת 2012) הוא שמקדם הקצבה מובטח ונקבע בעת החתימה על החוזה ואילו בפנסיה הוא ניתן לשינוי ונקבע בעת הפרישה ולכן פוגע בקצבה החודשית של המבוטחים.

 

דמי ניהול

בביטוח מנהלים דמי ניהול מקסימליים להפקדות הם 4% ו-1.05% מהחיסכון. בקרן הפנסיה דמי הניהול המקסימליים מההפקדות הם 6% ואילו מהחיסכון רק 0.5%. רוצים לדעת מה עדיף לכם? ההנהלה וצוות היועצים הפנסיונים של מרקר ביטוח ופיננסיים יעזרו לכם להבין מה האופציה העדיפה עבורכם ויתאימו את התוכנית שתיתן מענה מקסימלי לצרכים שלכם.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן