ביטוח רכב

ביטוח רכב מכסה מפני נזקים הנגרמים לגוף או לרכוש כתוצאה משימוש ברכב. הביטוח מונע ממך הוצאה כלכלית כבדה במקרה של תאונה או נזק, מבטיח לך ליווי אישי ומלא מצוות מקצועי במידת הצורך ומאפשר לך ולבני משפחתך לצאת אל הדרך בביטחון ובראש שקט.
ביטוח רכב מכסה מפני נזקים הנגרמים לגוף או לרכוש כתוצאה משימוש ברכב. הביטוח מונע ממך הוצאה כלכלית כבדה במקרה של תאונה או נזק, מבטיח לך ליווי אישי ומלא מצוות מקצועי במידת הצורך ומאפשר לך ולבני משפחתך לצאת אל הדרך בביטחון ובראש שקט.
הביטוחים שלנו
ביטוח חובה
מעניק כיסוי ביטוחי מפני נזקי גוף בלבד אשר עלולים להיגרם לנהג ברכב, לנוסעים שאיתו ולהולכי רגל במקרה של תאונה. מלבד נזקי גוף, הביטוח כולל גם כיסוי על הוצאות רפואיות, אובדן כושר השתכרות וכאב וסבל שנגרמו בזמן השימוש ברכב וכתוצאה מהתאונה לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי רגל. כל שימוש ברכב מחוייב בביטוח חובה, כולל בחנייה. נהיגה ברכב ללא ביטוח חובה הינה עבירה פלילית.
ביטוח מקיף
ביטוח מקיף הוא הכיסוי הרחב ביותר והוא מעניק למבוטח כיסוי על נזקים הנגרמים לרכבו ועל נזקים הנגרמים לרכוש צד שלישי על ידי הרכב המבוטח. בנוסף, הוא מספק כיסוי במקרה של גניבת רכב. הביטוח מיועד לבעלי רכב פרטי או מסחרי, המעוניינים בכיסוי רחב. הכיסוי כולל נזקים הנגרמים כתוצאה מתאונה, גניבה, ניסיון גניבה, שריפה, פגעי מזג אוויר, מעשה זדון, ועוד.
ביטוח צד ג'
מעניק כיסוי מפני נזקי רכוש אשר עלולים להיגרם לרכוש של אדם אחר בלבד כתוצאה מפגיעה של הרכב המבוטח. מלבד לנזק הישיר, הכיסוי כולל כיסוי על הוצאות הנגרמות מהובלת הרכב הנפגע לתיקון, פיצוי על הפסדים כספיים הנגרמים לצד שלישי עקב הפסד ימי עבודה, אובדן ערך לרכב וכדומה. ביטוח צד ג' מיועד לאנשים המעוניינים לכסות את עצמם מפני פגיעה ברכוש של אדם אחר אך אינם מעוניינים בכיסוי לרכב של עצמם, לרוב בגלל שווי רכב נמוך.
לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מהם הכיסויים הכלולים בכל אחת מהפוליסות והאם ישנן תוספות?
מהם התעריפים של כל פוליסה?
האם הביטוח מכסה את כל הנהגים?

עושים סדר במושגים

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית היא ההשתתפות של המבוטח בתשלום ההוצאות. פוליסות ביטוח לא מכסות את כל ההוצאות של המבוטח בכל המקרים ופעמים רבות המבוטח נדרש לשלם מכיסו חלק מההוצאות. ב”מרקר ביטוח ופיננסים” אנחנו דואגים להסדרים מול חברות הביטוח כך שהמבוטחים שלנו יהנו מהשתתפות עצמית מוקטנת.

 

ביטוח זמני לנהג צעיר

ביטוח לנהגים צעירים הוא ביטוח יקר והתוספת שנדרש לשלם עבור הוספת נהג צעיר יכולה לייקר משמעותית את הפוליסה. במקרים בהם הנהגים הצעירים נוהגים על הרכב לעיתים רחוקות (למשל נכדים שנוהגים על הרכב של הסבתא רק בחגים) ניתן להוסיף כיסוי זמני לנהג צעיר ובכך לחסוך משמעותית בתשלום הביטוח.

 

סכום כיסוי

כמו בכל ביטוח, גם פוליסת ביטוח רכב כוללת סכום מירבי לפיצוי. הסכום המירבי לפיצוי הוא הסכום המקסימלי אותו תקבלו במקרה שחס וחלילה תגרמו נזק לרכוש שלכם או של אדם אחר. ברוב המקרים הסכום המקסימלי יכסה את ההוצאות אך במקרים חמורים הסכום המרבי לפיצוי עלול לא להספיק כדי לכסות על כל הנזק, ולכן חשוב שתבדקו מהו הסכום המירבי לפיצוי כבר בעת ביצוע הפוליסה.

 

גבול אחריות לצד ג’

פוליסת ביטוח רכב כוללת גבול פיצוי מקסימלי לנזקי צד ג’. גבול הפיצוי הוא הסכום המקסימלי אותו מכסה חברת הביטוח במקרה של אירוע נזק לצד ג’. חשוב לבדוק מהו הסכום המירבי לפיצוי בעת רכישת הביטוח והאם הוא מספיק במקרה של אירוע נזק לצד ג’.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן