השקעות אלטרנטיביות

אפיק השקעה זה מאפשר למשקיעים ליהנות מתשואות נאות תוך פיזור הסיכונים וגיוון תיק ההשקעות שלהם.
אפיק השקעה זה מאפשר למשקיעים ליהנות מתשואות נאות תוך פיזור הסיכונים וגיוון תיק ההשקעות שלהם.
שוק ההון
הוא אחד מאפיקי ההשקעה המרכזיים - ולא במקרה. לאורך עשרות שנים הוא מספק למשקיעים תשואה עודפת על פני כל אפיק השקעה אחר, תוך שמירה על נזילות גבוהה של הכספים.

עם זאת, שוק ההון הוא אפיק תנודתי וקשה לתזמון. לכן, הוא חושף את תיק ההשקעות שלכם לעליות חדות ולנפילות כואבות – במיוחד בתקופות של חוסר יציבות המלוות באינפלציה עולמית, העלאת ריבית, אירועים גאו-פוליטיים ואפילו, מגפות עולמיות...
השקעות אלטרנטיביות – בולם הזעזועים של תיק ההשקעות
כדי למתן את השפעות שוק ההון על תיק ההשקעות, נוצר אפיק השקעה המתאפיין בקורלציה נמוכה עם שוק ההון ומשמש בולם זעזועים לתנודות המאפיינות אותו: ההשקעות האלטרנטיביות. השקעות אלו מתמקדות או מגובות בנכסי נדל"ן ותשתיות ודורשות תקופת השקעה של מספר שנים.

בשל הנזילות הנמוכה של כספי ההשקעה בהשוואה לשוק ההון, ההשקעות האלטרנטיביות נקראות גם "נכסים בלתי סחירים", אך היתרון הגדול של ההשקעות האלטרנטיביות הוא שחלקן ברמת סיכון נמוכה יחסית ותשואת המטרה עשויה לנוע בין 5% ל-9% בשנה.
סוכנות מרקר פועלת להשבחת ההון האישי שלכם
עד לפני מספר שנים, הנגישות להשקעות אלטרנטיביות הייתה שמורה למשקיעים גדולים בלבד. בשנים האחרונות חל שינוי במגמה. קרנות השקעות, חברות ביטוח וגופים מוסדיים שונים נכנסו לתחום צומח זה, והחלו לאפשר לכל משקיע שברשותו סכום נזיל בפרויקט נדל"ן או תשתיות ו/או קרנות חוב וליהנות מכל היתרונות שמציעה ההשקעה האלטרנטיבית. וכאן, אנחנו במרקר ביטוח ופיננסים, נכנסים לתמונה.

כסוכנות ביטוח שמלווה אתכם אישית בכל הצמתים החשובים בחיים, אנו פועלים כמתכננים פיננסיים לצורך השבחת ההון האישי שלכם ומסייעים לכם ליהנות מתיק השקעות יציב ורווחי גם בתקופות משבר. לשם כך, אנו מנגישים עבורכם מגוון הזדמנויות כניסה לעולם ההשקעות האלטרנטיביות.
היתרון היחסי שלכם בעולם ההשקעות האלטרנטיביות
הערך המוסף שלנו כסוכנות ביטוח ופיננסים, היא היכולת לאתר וליצור שיתופי פעולה עם גופי השקעה בעלי ניסיון ומוניטין מוכח בניהול אסטרטגיות השקעה ובניהול השקעות אלטרנטיביות ולבחור עבורכם, לאחר בדיקה מעמיקה ובלתי מתפשרת, את ההשקעות המתאימות, הבטוחות והאטרקטיביות ביותר במספר פרויקטים ובסגמנטים שונים.

במסגרת זו, אנו בוחנים מקרוב את גופי ההשקעות האלטרנטיביות, את אסטרטגיות ההשקעה ואת אסטרטגיות האקזיט שלהם ומפקחים מקרוב על כל שלבי ההשקעה: אופן בחירת היזמים, בדיקות נאותות, בדיקות משפטיות, בקרה פיננסית. כמו כן, מנהלי פרויקטים מטעמנו מבקרים בתדירות גבוהה בפרויקטי הנדל"ן בהן הקרנות הנבחרות משקיעות ובוחנים את עמידתם בתוכניות, בלוחות הזמנים וביעדים שהוגדרו מראש.
סוגי השקעות:
קרנות נדל"ן
השקעה אלטרנטיבית בנדל"ן אינה השקעה ברכישת נדל"ן באופן ישיר, אלא השקעה בקרנות נדל"ן. קרנות המשקיעות ביזמות ו/או בהשכרת נכסים לזמן קצוב לגורמים פרטיים או ממשלתיים של דירות, מולטי-פמילי משרדים, מרכזים מסחריים, מרכזים לוגיסטיים, מעונות סטודנטים, בתי דיור מוגן ועוד.
קרנות תשתיות
השקעה בקרנות תשתיות המנהלות את עסקיהן בחו"ל. קרנות אלו מאפשרות למשקיעים להשקיע במיזמי תשתיות ענקיים ובכלל זה הקמת כבישים, הקמת תשתיות חשמל, טלפון ומים, התפלת מים וטיהור שפכים ועוד.
קרנות אשראי לעסקים
קרנות המשקיעות בחברות ומעניקות אשראי חוץ בנקאי לאנשים פרטיים, תוך הקמת מנגנונים המבטיחים למשקיעים כמוכם, את החזרי ההלוואות.
קרנות משפטיות
קרנות המשקיעות בתביעות משפטיות בתחומי האחריות המקצועיות והתאונות
קרנות הון סיכון
קרנות הון סיכון משקיעות במיזמים המבקשים השקעה, לרוב בתחום ההי-טק, אך לא רק. קרנות הון סיכון מנוהלות על ידי משקיעים מנוסים שיודעים לבצע ניתוחים מורכבים ולהעריך את סיכויי הצלחת המיזם.
קרנות גידור
השקעה בקרנות גידור מבטיחה תשואה נאה בסיכון נמוך. קרנות גידור מגדרות את ההפסדים האפשריים שלהם ולכן רמות הסיכון נמוכות, אך לרוב נדרש סכום השקעה גבוה על מנת להשקיע בקרנות אלו.
קרנות השקעה בסחורות
השקעה בסחורות דרך קרנות ותעודות סל כאשר המשקיעים מרוויחים כשערך הסחורות עולה. השקעה בסחורות כוללת בעיקר השקעות בתחומי האנרגיה, מתכות, חקלאות ועוד.
לתכנון השקעות אלטרנטיביות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מה היתרונות בהשקעה באפיקים אלטרנטיביים?
איך אני יודע באיזה אפיק כדאי להשקיע?

דברים שכדאי לדעת

בדקו את הגוף המנהל

השקעה באפיקים אלטרנטיביים מתבצעת לרוב דרך קרנות או גופים מנהלים אחרים. חשוב לבצע בדיקה מעמיקה על הגוף שעתיד לנהל את כספי החיסכון שלכם. אל תסתפקו בבדיקה של ההישגים הפיננסיים והתשואות – בדקו מי הם המנהלים, מה ההיסטוריה שלהם והאם קיימת זהות אינטרסים בינם לבינכם. בדקו גם כיצד הם התנהלו בעת משברים וזכרו שניסיון וצליחת משברים שווים הרבה בתחום זה.

 

אמינות מעל הכל

חשוב לבדוק גם את אמינות הגוף המנהל. וודאו כי הוא מבצע תהליכי בקרה איכותיים וכי הוא חשוף לפיקוח של הגופים הרלוונטיים. צוות העובדים של מרקר ביטוח ופיננסים מחזיק בניסיון רב בשוק. אנחנו מכירים את רוב הגופים המנהלים וסביר להניח שאנחנו מנהלים איתם קשרים ארוכי שנים. יש לנו את היכולת לעזור לכם לבחור בגוף מנהל שלא רק יבטיח תשואה גבוהה אלא נהנה מאמינות גבוהה.

 

מיסוי

לכל אפיק השקעה אלטרנטיבי יש את שיטת ומאפייני המיסוי שלו. היות ומיסוי משפיע משמעתית על שורת הרווח הסופי שלכם, כדאי מאוד לברר את כל היבטי המיסוי לפני שמבצעים את השקעה בכל אפיק. צוות העובדים שלנו מכיר את מאפייני המיסוי של כל אפיק וידע להסביר לכם מהן ההשלכות המעשיות של המיסוי בכל אפיק השקעה.

תגיות:  השקעות אלטרנטיביות, איכות של השקעות אלטרנטיביות, השקעות אלטרנטיביות על ידי מומחים בשוק ההון, השקעות אלטרנטיביות בשוק ההון, איכות של השקעות אלטרנטיביות, חשיבה חדשה בתיק ההשקעות, השקעה אלטרנטיביות על בסיס גבוהה יותר במטרה לצמםצם את דמי הניהול של המשקיעים

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן