ייעוץ משכנתא

בעלת BA בכלכלה וניהול ו MBA במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעלת ניסיון של 25 שנים בתחום המשכנתאות והאשראי הפרטי והעסקי. כיהנה בתפקידי ניהול בכירים בתחום האשראי בבנק הפועלים מעל 20 שנה.
בעלת BA בכלכלה וניהול ו MBA במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעלת ניסיון של 25 שנים בתחום המשכנתאות והאשראי הפרטי והעסקי. כיהנה בתפקידי ניהול בכירים בתחום האשראי בבנק הפועלים מעל 20 שנה.
למה כדאי לי לקחת יועץ משכנתאות?
יועץ משכנתאות יכול להוזיל את עלויות המשכנתא. בעזרת ניתוחים פיננסים מורכבים, היכרות עם המערכת הבנקאית וניסיון בניהול מו"מ מול הבנקים. בנוסף, היועץ חוסך מכם חלק ניכר מכל ההליכים הבירוקרטיים הנלווים, תוך ליווי אישי ויסודי.
מה כולל תהליך הייעוץ? 
היועץ ילווה, ייעץ ויעזור לאורך כל התהליך ועד החיתום. נתחיל בתכנון המשכנתא. נבין מהן אפשרויות המימון העומדות לרשותך (הון עצמי, יכולת החזר ועוד), נבדוק את כדאיות העסקה ונבין האם תוכל לממן אותה. לאחר מכן, יסייע לך לרכז את המסמכים הנדרשים ונפנה יחד לבנקים לקבלת אישור עקרוני. בהמשך, נבחר את המסלול ותמהיל המשכנתא האידיאלי. הצוות שלנו יסביר את המשמעויות הכלכליות בכל מסלול (משך המשכנתא, גובה התשלומים, ריביות) בהתאם ליכולות הכלכליות ולרקע הפיננסי שלך. בשלב הבא, ננהל מו"מ מול הבנקים במטרה להשיג תנאים משופרים ואת המשכנתא הזולה ביותר. לאחר שנבחר את ההצעה הטובה ביותר, נפתח את תיק המשכנתא.
לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות חייגו: 077-230-6111
לקבלת מידע נוסף מיועץ משכנתאות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מה ההבדל בין היועצים של מרקר ביטוח ופיננסים ובין היועצים של הבנק?
מה ההבדל בין הבנקים השונים בתנאי המשכנתא?
איך היועץ יודע מהו המסלול האידיאלי עבורי?

דברים שכדאי לדעת

אמינות, שירות ומקצועיות

תחום ייעוץ המשכנתאות אינו מוסדר ויועצי משכנתאות אינם מחוייבים ברישיון או הסמכה כלשהי, לכן חשוב להתייעץ ביועץ משכנתאות אמינים ומקצועיים בעלי רקע וניסיון מתאימים. ליועצים שלנו רקע פיננסי רחב מתוך המערכת הבנקאית וניסיון בתחום.

 

חשיבות לגודל

מרקר הינה סוכנות ותיקה המסייעת ללקוחות רבים לשפר את תנאי המשכנתא שלהם. בתחום ייעוץ המשכנתאות יש חשיבות לגודל. גוף ייעוץ המטפל במספר גדול של לקוחות מחזיק למעשה גם ביכולת מיקוח גבוהה יותר מול הבנקים. כמות גדולה של לקוחות הופכת את הגוף לאטרקטיבי מבחינת הבנקים ומאפשרת לנו להציע תנאים טובים יותר לקהל לקוחותינו.


צרו קשר גם בוואטסאפ

 

חגית סנוף בראיון בוואלה נבחרים

עובדים עם מיטב הבנקים
דילוג לתוכן