ניהול תיקי ניירות ערך

סוגי מסלולי השקעה
ניהול תיק ניירות ערך ללקוחות פרטיים
הלקוח הפרטי מעניק ליועצים ייפוי כוח המאפשר להם לנהל את תיק ניירות הערך, תוך שמירה על העקרונות המנחים והגבולות שנקבעו עם הלקוח.


ניהול תיק השקעות לחברות
חברות רבות בוחרות להפקיד את ניהול תיקי המניות שלהם בידי מקצוענים, המאפשרים להם גם ליהנות מתשואות גבוהות יותר וגם לחסוך זמן וכוח אדם הנדרשים לניהול, כך שהם יכולים להתרכז בניהול השוטף של החברה.
ניהול תיק השקעות ללקוחות פרימיום
לקוחות פרימיום הם לקוחות בעלי יכולת כלכלית המנהלים תיקי ניירות ערך בסכומים גבוהים הדורשים ניהול שונה מלקוח פרטי. היועצים שלנו יודעים להתאים את תמהיל המניות לרמות הסיכון והמאפיינים של כל אחד מהמשקיעים, ובראשם לקוחות הפרימיום שלנו.
לניהול תיקי ניירות ערך
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מהן היתרונות העיקריים של ניהול תיק ניירות ערך?
למה להפקיד את ניהול התיק בידכם?

דברים שכדאי לדעת

קופות מנהלות או קופות משווקות

שימו לב, חלק מהקופות למעשה לא מייעצות לכם אלא משווקות לכם השקעות. ישנם גופים מנהלים המשקיעים את כספם של החוסכים בחברות וגופים הנמצאים בבעלות של אותה חברה או משתייכים לאותה קבוצה.

 

הכירו את התחום

מניות טכנולוגיות או תשתיות? חברות בסין או חברות אמריקאיות? אמנם אתם מפקידים את ההחלטות על תיק ניירות הערך בידי הגוף המנהל, אבל כדאי לכם לבצע מחקר לפני קבלת ההחלטות. צוות היועצים שלנו ישמח לייעץ לכם אבל אנחנו ממליצים ללקוחותינו לבצע מחקר קטן ולנסות להבין מהם התחומים בהם הם רוצים להשקיע, מהי רמת הסיכון הנוחה להם ועוד.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן