קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה היא אפיק חיסכון נזיל לכל מטרה. הקופה מהווה אפיק השקעה אטרקטיבי המאפשר לחוסכים תשואות נאות, נזילות וגמישות מלאה בהפקדה ומשיכת כספים והטבות מס משמעותיות.
קופת גמל להשקעה היא אפיק חיסכון נזיל לכל מטרה. הקופה מהווה אפיק השקעה אטרקטיבי המאפשר לחוסכים תשואות נאות, נזילות וגמישות מלאה בהפקדה ומשיכת כספים והטבות מס משמעותיות.
סוגי מסלולים
מסלול אג"ח
השקעה באגרות חוב ממשלתיות ואחרות ונכסים לא סחירים אחרים. אפיק השקעה זה נחשב כאפיק יציב ובעל תנודתיות נמוכה מאוד הואו מומלץ לחוסכים שמעוניינים בחיסכון ארוך טווח ברמת סיכון נמוכה.
מסלול מניות
השקעה במניות ישראליות וזרות או ניירות ערך סחירים אחרים. אפיק רווחי המספק תשואה גבוהה יחסית לחוסכים ברמת סיכון גבוהה יחסית. מתאים בעיקר לחוסכים המעוניינים להגדיל את החיסכון שלהם כמו זוגות צעירים, בעל הון פנוי להשקעה וכדומה.
מסלול משולב
מסלול המשלב בין השקעות באגרות חוב (ומסלולים יציבים אחרים) ובין השקעה בשוק ההון.
תמהיל התיק ושיעור ההשקעה במסלולים השונים נקבע יחד עם צוות הנהלה והיועצים הפיננסיים המנוסים של מרקר ביטוח ופיננסים.
לקבלת שירות או מידע בנושא קופת גמל להשקעה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מהן הטבות המס הניתנות לקופות גמל להשקעה?
האם ניתן לעבור מקופת גמל אחת לשניה והאם נדרש לשלם מס בעת ההעברה?
האם חובה להפקיד כספים באופן קבוע לקופת גמל לחיסכון?

דברים שכדאי לדעת

תקרת הפקדה שנתית

יש הגבלה על הסכום השנתי שחוסכים יכולים להפקיד לקופה. כיום, לא ניתן להפקיד למעלה מ-70,000 ש”ח בשנה קלנדרית לקופת גמל להשקעה. יחד עם זאת, קופת גמל היא קופה אישית, ותקרת ההפקדה השנתית תקפה עבור כל חוסך, כלומר זוג עם ילד יכול לנהל 3 קופות גמל להשקעה כאשר בכל אחת מהן הוא יכול להפקיד עד תקרת ההפקדה השנתית ולחסוך סכום גבוה מהתקרה. 


בחירת מסלולי השקעה
קופת גמל להשקעה מאפשרת לכם גמישות רבה בבחירת מסלולי ההשקעה ורמות הסיכון. ניתן לבחור בין מסלולי השקעה המבוססים על השקעה בתיקי מניות ומניבים תשואה גבוה לצד סיכון גבוה, במסלולים המבוססים על אגרות חוב ממשלתיות ומניבים תשואה נמוכה לצד סיכון נמוך, או בשילב של שניהם באיזה תמהיל שתבחרו.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן