תביעות ביטוח חיים ובריאות

ליווי בתהליכי תביעה לשם קבלת החזר על שירותים רפואיים שקיבל המבוטח או בעקבות מות המבוטח. הליווי מבטיח כי המבוטח או השארים יזכו לפיצוי מלא במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות של המבוטח.
ליווי בתהליכי תביעה לשם קבלת החזר על שירותים רפואיים שקיבל המבוטח או בעקבות מות המבוטח. הליווי מבטיח כי המבוטח או השארים יזכו לפיצוי מלא במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות של המבוטח.
סוגי כיסויים
תביעת ביטוח חיים
תביעה המוגשת בעקבות מוות של המבוטח או בעקבות מחלה קשה, נכות קשה, נכות מתאונה או אובדן כושר עבודה של המבוטח. הצוות שלנו ילווה אתכם בתהליך התביעה עד קבלת סכום הפיצוי המלא או הפיצוי החודשי, כפי שזה נקבע בפוליסת הביטוח.
תביעת ביטוח בריאות
תביעה לפיצוי או החזר כספי בעקבות שירות רפואי הנדרש למבוטח. השירותים הרפואיים בגינם ניתן להגיש תביעת ביטוח בריאות כוללים ניתוחים או טיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, בדיקות וייעוץ רפואי הניתנים שלא במסגרת אשפוז, בדיקות הריון, רפואה אלטרנטיבית ועוד. היקף הכיסוי וסכום הפיצוי תלוי בפוליסה עליה חתם המבוטח.
לבירור תביעה או שירות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
איך אני יודע אם אני זכאי לטיפול מסוים במסגרת הביטוח שלי?
האם ניתן להגיש תביעה גם במקרה ומתקבל פיצוי מגורם אחר?
מהם האישורים הנדרשים במקרה של הגשת תביעה?

דברים שכדאי לדעת

מעקב אחר התביעות

תהליך תביעה ביטוח חיים או בריאות עלולות לקחת זמן רב. התהליך כרוך בבירוקרטיות רבות, אישורים ממוסדות רפואיים שונים ועוד. ההנהלה וצוות היועצים של מרקר לא רק ילוו אתכם לאורך כל התהליך אלא גם ינהלו אותו עבורכם:

  • נדריך אתכם ונסביר במה כרוך התהליך
  • נפנה לרופאים רלוונטיים
  • נדאג לכל האישורים הנדרשים
  • נארגן את כל מסמכי התביעה והאישורים
  • נעדכן ונשקף בכל שלב
  • נייעץ לפני ועדות ודיונים במידת הצורך
  • נהיה זמינים לכל שאלה לאורך כל התהליך
  • תקופת התיישנות

בכל פוליסה מוגדרת תקופת התיישנות לאחריה לא יוכל המבוטח להגיש תביעה לקבלת פיצוי בגין הנזק שנגרם לו. תקופת התיישנות קיימת גם במקרים של תביעות ביטוח חיים לאחר מוות של המבוטח. ההנהלה וצוות העובדים של מרקר ביטוח ופיננסים יוודאו כי התביעה שלכם תוגש לפני תום תקופת התיישנות על מנת שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם.

עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן