תכנון פרישה – מרקר מתכנן הפרישה לפנסיה שלכם

תכנון פרישה הוא תהליך שמסדיר בשבילכם את אופן השימוש בכספי החיסכון הפנסיוני, כספי הפיצויים, כספי הביטוח וכספים ממקורות נוספים לקראת הפרישה לגמלאות ואחריה ומגדיר את תהליך ההעברה הבין-דורית של ההון לבן או בת הזוג ולילדים שלכם.
תכנון פרישה הוא תהליך שמסדיר בשבילכם את אופן השימוש בכספי החיסכון הפנסיוני, כספי הפיצויים, כספי הביטוח וכספים ממקורות נוספים לקראת הפרישה לגמלאות ואחריה ומגדיר את תהליך ההעברה הבין-דורית של ההון לבן או בת הזוג ולילדים שלכם.
מדוע חשוב לתכנן את הפרישה?

בעבר, כללי הפרישה לגמלאות היו פשוטים יחסית ורוב העובדים יצאו לפנסיה במועד המוגדר בחוק. האפשרויות שעמדו לרשות הפורשים בשוק הפיננסי והפנסיוני היו מועטות . כך שלמעשה, לאורך כל הקריירה, לעובדים לא הייתה מודעות או השפעה או שליטה ממשית בעתידם הכלכלי. כיום, ההיערכות לפרישה מורכבת יותר ומציבה בפניכם אתגרים משמעותיים שמחייבים אתכם להיות מעורבים יותר, בשלב מוקדם יותר ולקבל החלטות חשובות ובלתי הפיכות שלא נדרשו בעבר:


- מתי לפרוש?


- האם לפרוש לגמלאות ולהמשיך לעבוד?


- מהו מסלול הפרישה הנכון ביותר ובאילו אפיקים להשקיע?


- מהיכן כדאי למשוך את כספי הקצבה?


- האם לבחור במסלול הון או קצבה או היוון קצבה .


- איך למקסם את הטבות המס?


- כיצד להבטיח את העתיד הפיננסי של בני המשפחה?


כל אלו, יחד עם פרמטרים רבים נוספים, הם אלו שיכריעו בסופו של דבר, האם תצליחו לשמור על רמת החיים אליה התרגלתם ואף ליהנות מרמת חיים גבוהה יותר, גם כגמלאים.

תהליך תכנון הפרישה במרקר ביטוח ופיננסים .
תהליך תכנון הפרישה מתבצע ע“י יועצי הפיננסים ,הפנסיה והביטוח עתירי הניסיון של מרקר ביטוח ופיננסים , במסגרת פגישות תכנון הפרישה נאסוף את כל המידע הדרוש לקבלת החלטות ונגדיר משימות לביצוע:

- נערוך מיפוי מקיף לנתונים הפיננסיים, הפנסיונים והביטוחים שלכם באמצעות

- המסלקה הפנסיונית והר הביטוח .

- ננתח את מבנה ההוצאות וההכנסות הנוכחי והעתידי שלכם .

- נבין את מצבכם הבריאותי ואת השפעתו על הוצאותיכם בהווה ובעתיד

- נתעמק במכלול שיקולי המס הכרוכים בפרישה לגמלאות

- נעסוק בדרכים להעברה בין–דורית של ההון שצברתם


טיפים חשובים לפרישה
לחץ כאן
התוצאה: תוכנית פרישה מגובשת וליווי פיננסי מתמשך
בתום סדרת הפגישות, צוות מרקר ינתח את הנתונים ויגיש לכם ולבן/בת הזוג שלכם תוכנית פרישה מפורטת ומעשית, המתחשבת במקורות ההון הקיימים ברשותכם ובשאיפות העתידיות שלכם. התוכנית תכלול המלצות על אפיקי חיסכון ומסלולים אופטימליים למקסום התשואה על ההון האישי שלכם, תכנון פיננסי, קיבוע זכויות, פריסת מס ועוד. צוות החברה ילווה אתכם בביצוע המשימות השונות ויוודא שהן מבוצעות במלואן.

גם לאחר פרישתכם לגמלאות, נמשיך ללוות אתכם בכל צמתי ההחלטות החשובים ובבחירת השקעות מיטביות להון הפנוי שלכם. כמו כן, נבצע בקרה שוטפת לתיק הפיננסי והביטוחי שלכם ונתאים אותו לתמורות שיחולו בשוק ההון ובחיים האישיים שלכם – כל זאת כדי שגם בגיל השלישי תיהנו מאיכות חיים גבוהה ותגשימו את כל חלומותיכם.

תגיות:
תכנון פרישה, תכנון פרישה לפנסיה, תכנון פרישה מוקדמת, תכנון פרישה לגמלאות, מועד הפרישה, מועד הפרישה המוקדמת, פנסיה תקציבית, ביטוח לאומי, רואי חשבון, לאחר הפרישה, היציאה לפנסיה, מקום עבודה, קרן הפנסיה, לבחון את שוק ההון, ייעוץ מיסוי, תכנון הכספים להבטחת הכנסה הסיוןם העבודה, ניהול מקצוע, יציאה מעבודה, החלטה כלכלית לפרישה, מומחים בתכנון פרישה, מתכנן פרישה, מענק פרישה, תכנון פרישה נועד לכל אחד
לקבלת הצעת מחיר לתכנון פרישה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
המומחים קיבלו את פנייתך ויצרו עמך קשר בהקדם
שאלות ותשובות
מהו גיל הפרישה עפ"י חוק ?
אילו החלטות עליי לקבל בעת פרישה ?
מהם המסמכים הנדרשים?
כיצד אוכל לאתר את כל החסכונות שלי ?
לכמה זמן יספיק הכסף ?
האם אני יכול לעבור בין קרנות פנסיה ?
מה זה איחוד קופות?
מה זה קיבוע זכויות?
מהו מענק שנים עודפות?
האם כספי הפיצויים שאקבל פטורים ממס?
עובדים עם מיטב החברות
דילוג לתוכן